FORD FOCUS 1.8 TDDI SPORT SHARK EDITION -01

Shitet nga: Focus 28 Qer 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Tiranë
Ford Focus 1.8 TDDI SPORT SHARK EDITION. Shume i vecante dhe shum i mbajtur. 6L / 100km. Bodykit Sportiv, amortizatore dhe susta sportive, disqe alumini 17', ngjyre gri ICE, kondicioner, airbag, mbeshtetese krahu origjinale te fordit, cd/mp3, komanda ne timon, targa te reja, dokumenta te paguara deri ne Janar 2015. Makina eshte teper e rregullt dhe e mbajtur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim