FORD FOCUS 1.6 BENZIN -99

Shitet nga: Ardit 02 Sht 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire e mare ne Gjermani dhe une jam dora e dyte e makines. Ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike. Cmim i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim