FORD FIESTA

Shitet nga: ERI 18 Tet 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
SHITET FORD FIESTA 1.3 BENZIN GAZ SHUME EKONOMIKE ME 5 PORTA NE GJENDJE PREFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE GOMAT I KA TE REJA CDO SHERBIM I KA TE BERA .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim