FORD FIESTA 1.4 NAFTE -04, ME DOGANE 2700 EURO

Shitet nga: Ilir 20 Qer 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Tiranë
FORD FIESTA , VITI 2004 , MOTORR 1.4 NAFTE , ME 3 PORTA ,NGJYRE BLU , CD , OPSIONE NE TIMON , AC , XHAMA DHE PASQYRA ELELKTRIKE,NE GJENDJE SHUME TE MIRE , E SAPOARDHUR , ME DOGANE TE PAGUAR , CMIMI 2700 EURO
CEL : 0698506543
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim