FORD FIESTA 1.4 DIESEL -04

Shitet nga: o.bbb 07 Nën 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 499 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET FIESTA 1,.4 NAFTE ME KLIMA ME NGROHJE SEDILJESH MODELI GIA E ARDHUR NGA GJERMANIA ME SHERBIME TE BERA RRIP FAZE I SAPO NDERRUAR 2 TAMBUROT E PARA DHE FERROTA TE SAPO NDERRUARA DHE VAJ FILTRA,FREKSION I RI,MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim