FIAT PUNTO EVO DIZEL -11

Shitet nga: Arditi 18 Tet 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet makine e tipit FIAT PUNTO EVO 1.3 Multijet 95 CV Dynamic 5 porta S&S DPF, viti i prodhimit 2011 me 7 Airbag, Diezel, Euro 5, e sapohyre nga Italia, me 37.586 km, me dogane dhe targa te sapo paguara. Eshte blere me kilometra 0 dhe ka pasur dhe aktualisht ka vetem nje pronar, pra nuk eshte shitur me pasi eshte blere per here te pare. Kambio Dualogic (Automatike dhe Manuale). Eshte full options, me klima, bluetooth, kafaz per usb-ne etj. Per te konsumuar sa me pak eshte e pajisur me funksionin Start & Stop. Eshte e pajisur me disqe alumini per gomat185/65 R 15. Per te konsumuar konsumon shume pak dhe eshte provuar ne qytet ne levizje urbane 5 deri 5.3 litra per 100, extraurban 3.50 litra per 100km, e kombinuar urban-extraurban 4.10 litra per 100km. Makina eshte ne gjendje shume shume te mire prandaj do ti lutem te interesuarve ta shohin dhe ta vleresojne. Faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim