FIAT PUNTO 1.2 BENZIN -03

Shitet nga: Nili 25 Sht 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET FIAT PUNTO, VITI I PRODHIMIT 2003, 1.2 BENZINE, 16V, KAMBIO MANUALE, 5 DYER, ME TAKSA DHE SIGURACION TE PAGUAR DERI NE SHTATOR 2015. NE GJENDJE SHUME TE MIRE, E PERSHTATESHME PER RRUGET BRENDA QYTETIT DHE JASHTE TIJ
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim