FIAT PUNTO 1.2 BENZIN -01

Shitet nga: Ilir 26 Sht 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Tiranë
FIAT PUNTO , VITI 2001 , MOTORR 1.2 BENZIN, KONDICIONER , 4 PORTA , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , ABS , AIRBAG , NE GJENDJE SHUME TE MIRE , ME 138.000 KM , E SAPOARDHUR , ME DOGANE TE PAGUAR , CMIMI : 1900 EURO
CEL : 0692126959
CEL2 : 0686118666
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim