FIAT PUNTO 1.2 16V AUTOMATIK BENZINE/GAZ -00

Shitet nga: Fiat 02 Tet 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Fiat Punto 1.2 16V
Kamio automatike speedgear 7 marshe
Benzine/gaz impiant gazi Lovato i montuar ne gjermani. Makina eshte shume ekonomike ben 100km me 6 Litra gaz
Kondicioner
Xhama elektrik
Goma ne gjendje shume te mire
Timon elektrik City option shume i lehte
Makine ka ardhur nga gjermania eshte e targuar dhe ka taksa siguracion te paguar deri ne tetor 2015.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim