FIAT PUNTO -00

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 22 Tet 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
fiat punto,2000,1.2 benzine ,automat,klima, me letra te paguara .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim