FIAT GRANDE PUNTO 1.3 dizel -07

Shitet nga: FIAT 10 Dhj 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   4 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet FIAT GRANDE PUNTO, vitprodhimi 2007, ngjyra e zeze, kamjo automatike dhe TIP TRONIK, motor 1.3 nafte ,Klima ,Komjuter Bordi,Mbyllje me pult, Xhama elektrik,Goma te reja,ka 159.000 km , te verteta ,ska as 6 muaj qe sapo ka ardhur nga italia.Makina eshte ne gjendje shume te mire,sherbime te sapokryera . Eshte me Dogane te paguar ,taksa te paguara dhe targa te reja,Makina eshte ne gjendje perfekte , por shitet per arsye emigrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim