FIAT DOBLO 1.3 -09

Shitet nga: indrit 15 Nën 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 900 EUR

Komuna: Tiranë
Makine shume e mbajtur, e blere ne autosallon me 0 km ne 2009. Te gjitha sherbimet te kryera ne kohe te cilat jane edhe te shenuara ne librin e makines te detajuara edhe serviset se ku i jane bere.
Opsionet qe disponon:
Airbag shoferi dhe pasagjeri
Kondicioner
ABS
Xhama elektrik
Kasetofon origjinal me CD-mp3
Goma te sapo blera te katerta te reja Sportiva
Disqe alumini origjinalet
Sedile 2 vendeshe opsionale qe mund te vendoset ne bagazh origjinale, dmth 5+2 vende
Mbyllje qendrore me celesin origjinal
Disponon 2 celesa
Xhama te erret origjinalet sic eshte blere ne autosallon
etj...
Per cdo informacion kontaktoni, mund ta kontrollojme makinen ku te doni cdo gje e lartpermendur e sakte dhe kilometra te sakta jo te manipuluara.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim