FIAT BRAVO 1.9 JTD -01

Shitet nga: FIAT BRAVO 22 Nën 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET FIAT BRAVO VITI 2001 MOTORR 1,9 JTD,SHUME EKONOMIKE,NGJYRE E ZEZE KORB,KONDICIONER,ABS,DISQE ALUMINI,ME LETRA TE PAGUARA PER NJE VIT,NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE,LLAMARINE DHE TAPICERIE,3 PORTA, CMIMI 1500 EURO ME LETRA PER NJE VIT
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim