EXTRA AUTO!! Hummer H3 hdi -07

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 19 Dhj 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

19 900 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Hummer 3 i modifikuar dhe me imjant gazi ne Amerike.
Eshte unik me modifikime shume te vecanta te bera ne fabrike.
Punon me Benzine dhe Gaz. Disponon dy pale Disqe me Goma nje pale verore nje pal dimerore.
Motorr 3.7cc. Cmimi 19900 euro i diskutueshem!
Mundesi nderrimi me ndonje makine me te vogel.
Kontaktoni Amarildo Sterkaj 0692883398 (Viber ose Whatsapp)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim