Daewoo matiz 800 benzin -01

Shitet nga: A6.auto 30 Tet 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Daewoo Matiz .Viti 2001.800 benzine makina eshte EKONOMIKE. KONDICIONER. Ngjyra ulliri. E PASTER brenda dhe jashte pa gervishtje.me crregjistrim .cmimi 1100 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim