Daewoo Matiz benzin -98

Shitet nga: Valon 19 Dhj 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Tiranë
Daewoo Matiz, viti 1998, 3 pistona, 0.800 kubik, 3/L 100 km, gjendje perfekte motorike dhe xhenerike, Ngjyra E verdh . Letrat e paguara deri me Tetor 2015 .
Çmimi I Diskutushem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim