Clk kompresor 230,asnje clk me targa shqiptare s..

Shitet nga: fani 03 Sht 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
MAKINA ESHT NE GJENDIE PREFEKTE ME TARGA AA cmimi I pa diskutushem I sapo jan pre letra dhe siguracion sherbimet e bera te gjitha

PRESIM VETEM TEL SERIOZE FLM Krah ANGLEZ
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim