Citroen c3 -03

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 03 Nën 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
citroen c3 ,manual,2003,diezel,me dogane te paguar,me klima.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim