Citroen c3 -03

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 01 Tet 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Tiranë
Citroen c3 2003 ,benzin, automat , me klima ,kondicioner,kabriolet,3200euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim