Citroen c3 -02

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 02 Dhj 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Tiranë
Citroen c3 2004, manual , diezel 1.3 , me dogane te paguar , me klima .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim