Citroen berlingo -03

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 29 Tet 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
citroen berlingo me dogane te paguar klima
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim