Citroen Xsara Picasso diesel -02

Shitet nga: Mirgeni 23 Shk 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Tiranë
Citroen xsara picasso 2.0 hdi viti 2002 ngjyre gri pa asnje gervishtje,klima, airbag shoferi dhe pasagjeri, abs,
disqe alumini, , taksa te paguara per nje vit , 260,000 kilometra.servisi i kompeluar nga distributori deri tek gominat ,filtra ,
ne gjendje te shkelqyer .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim