Citroen Kabriolet benzin -03

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 01 Gsh 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Citroen Kabriolet,2003, gri metaliziato,automatik,klima,147kw,190.000 km,3000 euro ,me dogane.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim