Citroen C5 diesel -04

Shitet nga: Orion 18 Qer 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Citroen C5 Viti 2004 me motorr 2000 Cubikesh Nafte. Me motorr ne gjendie te shkelqyer, airbag, Condicioner, Mbyllie qendrore me pult, Xhama elektrik, sapoardhur nga Franca. makina ka vetem 129 539 KM , dhe eshte super komode. Ka bere 2400 KM nga Franca ne Tirane per 26 ore dhe me vetem 160 Euro shpenzime ne karburant, super ekonomike qofte ne qytet dhe jashte qytetit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim