Citroen C5 Automat Dizel -04

Shitet nga: ervin 28 Tet 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina ka ardhur nga Zvicra me liber sherbimesh ne gjendje te shkelqyer. sensor parkimi,Shume komode ne rruge sherbime e kryera dhe dokumenta te paguara per nje vit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim