Citroen C4 benzin -07

Shitet nga: Gerti 11 Tet 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Tiranë
Okazion.Shitet Citroen C4 viti prodhimit 2007..71000 km..Ne gjendje shum te mire..Makina esht blere me 0 km dhe esht perdorur nga nje person...Ngjyra blu perle...Goma te reja dhe me dokumenta te rregullta...Kambio automatike+ tiptronic...Klima.....1.6 benzin...Konsumi brenda ne qytet 9 litra per 100/km...Jasht qyteti 5.5 litra per 100/km....cmimi 4800€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim