Citroen C4 Picasso 1.6 HDI -08

Shitet nga: Iliri 11 Nën 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Citroen C4 Picasso 1.6 HDI, viti 2008, 86000 km.

- Liber sherbimesh - Makina eshte blere ne koncesionar te Citroen ne Tirane, eshte perdorur vetem nga nje person.
- Kambio manuale
- Kompjuter bordi
- Klima automatike (4 zona)
- Komanda ne timon
- Pilot Automatik
- Dritare elektrike
- Pasqyra elektrike
- Frena dore elektrike
- ABS, ESP, ASR
- Fenere mjergulle dhe Sensore shiu
- Xhami i pare panoramik
- Sistem ISOFIX
- Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe shume ekonomike. Konsumi shume i ulet 4l/100 km.
- Targa TR me te gjitha taksat dhe siguracionet e prera deri ne nentor 2015.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim