Citroen C4 Coupe 1.6 Benzin Gaz -05

Shitet nga: Enea 13 Sht 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina ka 122000 km .
-Impiant Gazi dixhital, 1 vit i montuar, ende 1 vit garanci.
-Pilot automatik.
-Limitator shpejtesie.
-Sensor parkimi.
-Klima dual-zone.
-ABS
-Tavani siperm i zi me efekt xhami.
-Disqe 17' alumini origjinale te Citroenit me distanciator.
-Targa AA....EE
Makina ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike.
E disponueshme per cfare do lloj prove apo kontrolli.
Makina eshte origjinale si tek foto.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim