Citroen C4 1.6 dizel -11

Shitet nga: Citroen 16 Tet 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 700 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Citroen C4 viti 2011, motorr 1.6 diesel, kambio manuale, ngjyre gri metalizato, 4 dyer, full optional, xhama te erret mbrapa, gjendje super perfekte, me librin e historikut te sherbimeve qe nga dalja e pare ne rruge. Makina eshte teper ekonomike, Dokumenta shqiptare dhe targa te sapo vena, 2 jave perdorim ne Tirane e sapo ardhur nga Franca.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim