Citroen C4 1.6 diesel -05

Shitet nga: andi 21 Gsh 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Citroen C4 ,viti :2005 , 1.6 nafte . makina sapo e ardhur nga franca me te gjitha sherbimet ne france dhe ne gjendje perfekte . makina ka 120.000km
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim