Citroen C3 dizel -03

Shitet nga: lisander 10 Tet 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Tiranë
Citroen c3 viti 2003, diesel 1.4 super ekonomik per qytet dhe jashte. Servis simbas kilometrave, goma & disqe te reja continental, klima, timon elektrik xhama elektrik. Makina eshte ne gjendje perfekte dhe me dokumenta te rregullta.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim