Citroen C3 AUTOMATIK -04

Shitet nga: .miri. 04 Tet 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Tiranë
Karburanti: Benzin
Ngjyra.....: gri e erret
Kamjo......: automatik
Ftohja.....: Klima
KM.........: 100000

Makina eshte e sapoardhur nga veriu i italise, me dogane te paguar, kambjo Automatike, motorr 1.4 benzine..super ekonomike dhe pa probleme, kilometra te certifikuara, e perdorur vetem nga nje pronare, dy celca, mbyllje qendrore, xhama elektrik, marshe ne timon, kasetofon me cd+usb, klima, esp, abs, goma te reja etj etjMakina eshte super e paster .. perfekte


Jam i gatshem per cfaredolloj prove nga ana juaj..

Cel. : 0695500905
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim