Citroen C2 1.1 benzin -06

Shitet nga: julian 05 Dhj 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet citroen c2 1.1 benzin ne gjendje shume te mire elektrike dhe xhenerike. Me targa italiane dokumenta te regullta. E sapo ardhur nga italia. Cmimi 2800€ i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim