Citroen C5 2.0 HDI

Shitet nga: Fatos Rexhaj 18 Nën 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Makina eshte ne gjendje te rregullt. Te gjitha sherbimet ne kohe dhe tek servisi i autorizuar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim