SHITET CITROEN C3 NAFTE AUTOMATIKE

Shitet nga: Andi 17 Nën 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C3
Të dhënat Teknike:
Data e parë e regjistrimit: 2006
Motorri: Naftë 1.4
Kambio: Automatike
Kilometra: 177.000 km
Fuqia: 70 KF
Nr. Vendeve: 4+1
Ngjyra: Blu

Konsumi kombinuar : 4.8 l /100 km

Opsionet:
Sistem frenimi ABS
Airbag perpara
Airbag anesore
Ajer i kondicionuar climatronic
Radio CD-Mp3
Xhamat me komandim elektrik
Pasqyrat me komandim elektrik
Timon hidraulik me pershtatje ne lartesi dhe thellesi
Mbyllje qendrore me komandim ne distance (Pult)
Disqe celiku 15"
Drita Mjegulle

Cmimi 4500 Euro me dokumenta te paguara.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim