Citroent c3

Shitet nga: arben 26 Nën 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C3
Citroent c3,1.4 nafte viti 2003 e zeze, E sapo targuar ,taksa dhe siguracion per 1 vit . Ne gjendje shume te mire pune,goma te reja.Makine perfekte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim