Citroen C3 HDI -08

Shitet nga: Tani 07 Mar 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR   4 500 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C3
Citroen C3 1.4 HDI vitit 2008. Dale ne qarkullim ne 2010 dhe me bllok sherbimesh deri ne fillim te 2015. Disqe alumini dhe kolaudim te paguar deri ne gusht 2016
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim