Citroën C4 Picasso -08

Shitet nga: Erion 15 Maj 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 600 EUR

Komuna: Tiranë
C4 Picasso e vitit 2008.
Makina eshte e ardhur nga Italia. Pa dogane.
Ne gjendje shume te mire. Me sensore parkimi, sensore shiu, sensore dritash.
Automatike me 6 marrshe dhe manuale gjithashtu me marrshe tek timoni.
Makina ka limities shpejtesie dhe cruise control.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim