Citren c3 -04

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 01 Tet 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Tiranë
Citroen c3 ,manual,diezel,2004,me dogane te paguar ,me kondicioner,2300euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim