Okazion Chrysler Voyager 2.5 nafte -03

Shitet nga: Markelio 26 Shk 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR   3 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chrysler
Modeli: Voyager
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Klima
KM.........: 169000
Marka : Chrysler voyager
Viti prodhimit: 2001
Viti i nxjerrjes ne rruge : 2003
Lenda djegese : Nafte
Cilindrata 2.5 crd
Vende : 7
Optional : Full
Me dogane te paguar, targa te bera. Taksa dhe siguracion te paguara deri ne dhjetor 2017.

Cmimi: 300.000 leke
Cel: 0674747477
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim