Chrysler Crossfire -06

Shitet nga: Andi 05 Dhj 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR   8 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chrysler
Modeli: Crossfire
Crysler crosfire viti i prodhimit 2006.fuqia motorrike 3200 benzine,ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera si gjenerike ashtu dhe motorrike.
Serdilet me ngrohje rimeso lekuret.shitet dhe ndrrohet..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim