Chrysler pt 220 cdi -03

Shitet nga: enri 10 Krr 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Tiranë
Chrysler pt cruiser i sapo ardh use nga zvicra sedilje lekure me me ngrohje klima bizonale motor benzi 220 cdi me xham ate zinj origjinal te shkruajtur dhe ne leje me goma te reja te gjitha sherbimet e bera ne kohe me liber servisi te certifikuar me dokumenta te paguara me disqe te kromuara shitet ose nderrohet me makin benzine
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim