Chrysler 300c nafte viti 2008 FULL OPTIONS Me ..

Shitet nga: makine 06 Maj 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Chrysler 300c nafte me full pajisje ne gjendje motorike te shkelqyeshme, kilometrat jane orgjinal, e regjistruar me tabela AA

Garantojme per gjendjen motorike, makina eshte e garazhuar dhe shitet per shkak mos perdorimi, se pronari ndodhet ne Angli

per me shume thirni ne kete numer 0672047734
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim