Chrysler 300c 2.7 hdi -07

Shitet nga: chrysler 30 Maj 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Tiranë
Chrysler 300c me karburanti hibrid dhe motorr 2.7 cmimi 12000€ i diskutueshem.nderrohet +/- diferencen.e gatshme per cdo lloj prove nga ju.ka vetem 70mije km
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim