Chrysler 300C nafte -06

Shitet nga: shaban daci 03 Dhj 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 500 LEK

Komuna: Tiranë
Chrysler 300c nafte , ngjyre e zeze , full opsion, kambio Automat dhe manuale, xhama te zi origjinal, sendiljet me ngrohje, ne gjendje shume te mire pune, 190 000 kilometra
OKAZION
Telefon : 069 23 58 033
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim