Chrysler 300C diesel -07

Shitet nga: Bledi 27 Nën 07:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 500 EUR

Komuna: Tiranë
Chrysler 300c nafte.
Viti 2007.
Ngjyre e Zeze
Disqe 22
Airbags.
Gjamat elektrik.
Senzora parkingu.
Drita xenon.
Marshi automatik tiptronik.
Sediljet me nxemje lekur dhe levizje elektrike.
Pasqyrat retrevizori-me senzor.
Fshisat me senzor te shiut.
Gjami lart (shibeda).
Makina është e rexhistruar ne targa AA
Mundsi ndrrimi ma makine X5 e vitit 2007 e lart
Xhama te zi origjinal
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim