Chrysler 300 c -07

Shitet nga: Robert 23 Qer 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shes chrysler 300 c 3.0 crd dizel FULL OPTION i bler ne gjermani. Makina eshte ne gjendje perfekte e vozitur vetem nga nje person.Posedon dhe goma dimerore te reja!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim