Chovrolet Matiz benzin -04

Shitet nga: armand 12 Sht 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
shes chovrolet matiz e vitit 2004 83 mij kilometra orgjinale ne gjendje shum te mir dhe shum e konomike me motor 800 arxhon 100 kilometra 4 litra me kater porta me kondicjoner me letra te rregullta me taksa te paguara me kolidim te paguar dhe me siguracion deri ne korrik te dy mij e 2015 cmimi 1500 euro i diskutushem 0682387486 0694836414
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim