Chevrolet Lacetti 2009

Shitet nga: chevrolet Lacetti 30 Nën 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Chevrolet Lacetti, viti i prodhimit 2009, i blere ne koncesionar ne Shqiperi me 0 km, me portabagazh, ngjyre gri perle, motor nafte 2.0, 5 litra per 100 km ne rruge inter urbane, 7 litra ne qytet, abs,4 xhama elektrik, komanda ne timon, sensor dritash, kondicioner, sedilje me palosje, audio cd, bokse me efekte, mbyllje qendrore, timoni me pozicionim, disqe alumini, 4 goma te reja te sapo vena, mbajtese per bagazhe origjinale nga fabrika.
Makina eshte blere ne koncesionar ne vitin 2011 dhe aktualisht ka 60000 km.|
Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim