Chervolet Evanda benzin+gas

Shitet nga: ViSi 30 Krr 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 499 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Chervolet Evanda, Viti 2005, 2000cc Benzin+Gas,Gambio Automatike, Sedilet e perparme me ngrohje,Kondicioner,Disqe Alumini,Mbyllje qendrore etj.Impianti eshte blere e montuar jashte shteti.Makine komode si per rruge te gjata si brenda qytetit,shume ekonomike me gas,dokumentacion te rregullt dhe te sapo paguar,ne gjendje shume te mire motorrike e xhenerike, sherbim total i sapo kryer.
Cmimi :3499 EUR
Cel: 067 388 5394
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim